×

Bizlere asms@cavusogullarikimya.com mail adresi üzerinden, tel:+90 533 404 00 19 nolu telefon ve whatsapp business üzerinden veya yardım menüsü içerisinde bulunan bilet sisteminden istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

FORGOT YOUR DETAILS?

Advanced Shopping Mall System

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurun.

Sık Sorulanlar

Dijitalleşmek çağın en büyük gerekliliğinden bir tanesi, alışveriş merkezlerinin dijitalleşmesi ise tahmin ettiğinizden çok daha kolay olabilir. Süreç bizimle iletişim kurmanız ile başlıyor, uzmanlarımız ortalama 24 saat içerisinde mümkünse yüz yüze, yüz yüze iletişimin mümkün olmadığı durumlarda uzaktan video konferans ile toplantıya hazır oluyorlar.

Sistemin büyüklüğüne göre kurulum, yasal mevzuat, SSL sertifikaları gibi 3. taraf isteklerin karşılanması ortalama 5 iş günü sürüyor. Tüm izinler ve mevzuat tamamlandığında ise 5 iş günü içerisinde ASMS'niz kullanıma hazır hale geliyor, toplamda 10 iş gününde sisteminiz satışa hazır hale geliyor. Tüm süreç deneyimli ve uzman personelimizin kontrolünde gerçekleştiği için siz süreç boyunca herhangi bir enerji harcamış olmuyorsunuz.

ASMS sistemine karar verdiğinizde tüm hazırlık aşamaları liste halinde yönetim ile paylaşılıyor. Kısaca özetlemek gerekirse

1- İhtiyaç duyulacak evraklar;

 • Var ise Marka Tescili,
 • Faaliyet Belgesi veya Sicil Gazetesi
 • Vergi Levhası
 • İmza Sirküleri
 • Firmanız ve Çavuşoğulları A.Ş. arasında imzalanan Sözleşme

2- Sözleşmeler (Tüm sözleşmeler Avm özelinde hazırlanmış ve kurum avukatınızın incelemesine hazırdır.)

 • Ön Bilgilendirme
 • Kullanım Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi
 • İptal & İade
 • Mesafeli Satış Sözleşmesi
 • Gizlilik ve Güvenlik
 • Online İade ve Değişim
 • Avm'niz ve Online satış'a katılacak kiracılarınız arasında yapılacak sözleşmeler.

Çavuşoğulları A.Ş. ile ile firmanız arasında yapılması gereken sözleşme öncelikle yasal olarak sizin adınıza online satış sistemi inşa etmemize izin verir.

Bunun haricinde şirket haklarımızın iki taraflı olarak güvence altına alınmasının tesis edilmesi sağlamakta, kullanım şartları, yıllık yenileme ücreti ve benzeri kuralları belirlemektedir.

Şu anda TÜRKİYE'de toplam 14 adet ASMS sistemi farklı Alışveriş Merkezleri tarafından kullanılmakta olup, yıl sonuna kadar 100 adet ASMS sisteminin çalışır halde olmasını öngörmekteyiz.

Kişisel verilerin gizliliği ve kurumsal ilkelerimiz gereği kurulum yapılan hiç bir alışveriş merkezi 3. taraf kişiler ile paylaşılmamaktadır. Demo ASMS ve sistemin çalışır görüntüsü sadece uzmanlarımız tarafından canlı olarak paylaşılabilmektedir.

ASMS'yi yakından incelemek için randevu almanız yeterli, uzmanlarımız size ASMS'nin tüm yeteneklerini göstermekten mutluluk duyacaktır.

Çavuşoğulları A.Ş. ve ticari markası ASMS size ait olan hiç bir veriyi işlemez. Tüm kullanıcı ve satış verileriniz firmanıza özeldir ve sadece yetkilinizin görebileceğiniz şekilde 2048 bitlik bir şifreleme ile depolanmaktadır. (Bu verilerinizin asla okunamayacağı anlamına gelir.) Hukuk danışmanlarınızın ön göreceği şekilde verilerinizi sadece firmanız işleyebilir.

Bazı kullanıcı verileri sistemin sağlıklı çalışması için anonim olarak ASMS tarafından kullanılabilir. Örneğin müşterinin oturum açma bilgileri (Çerezler).

ASMS tercihinize bağlı olarak kullanıcı verilerini, etkin olmayan hesapları ve kullanıcının talebi üzerine tüm verilerini otomatik olarak silebilir.

Her hangi bir sınır olmamakla beraber ASMS sistemi 800 farklı kategoride 400 sanal mağazaya destek vermektedir. 400 mağaza ve 50.000 ürün  desteklenmektedir.

Daha fazla sanal mağaza ve ürün sayısı artışlarında sunucu kapasiteleri ücreti mukabilinde arttırılabilir.

Evet, tercihinize bağlı olarak kiracılarınızdan ister % (yüzde) , isterseniz sabit bir oran ile komisyon talep edebilirsiniz. Satış başına yüzde gibi karmaşık işlemleri ASMS otomatik olarak yapar. Örneğin yemek sepeti kullanıcılarından %8 ila %14 oranında komisyon talep etmektedir.

Alışveriş Merkezinizin Food Court için %5 komisyon ile satış yapmasını sağlayabileceğiniz gibi aylık bir tutar üstünden de hizmet verebilirsiniz.

Evet, ASMS'yi kullandığınız sürece destek bölümünden mesai saatleri içerisinde canlı yardım, mesai saatleri dışında ise bilet sistemi ile 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Bilet sistemimizde ortalama cevap süresi sadece 6 dakikadır, ve karşınızda her zaman canlı bir insan bulursunuz.

ASMS tam otomatik bir sistemdir ve herhangi bir insan müdahalesine ihtiyaç duymaz, yine de yardıma ihtiyaç duyarsanız uzman ekibimiz size yardımcı olmak için burada olacaktır.

ASMS kullanım eğitimleri yüz yüze ve online olarak verilmektedir. Ayrıca tüm sistem kullanımı için "ASMS Akademi" ismini verdiğimiz gelişmiş bir öğretme sistemi kullanılmaktadır. Eğer talep ederseniz tüm kullanım kitapları ve s.s.s'ler pdf ve/veya basılı olarak size teslim edilmektedir.

ASMS'de üç farklı kullanıcı paneli bulunmaktadır.

 1- Avm Yönetimi Paneli ; 1 personel tarafından kullanılan panel tüm sistemi kontrol edebilir. Eğitimleri ve sık sorulanlar bölümü online olarak sistemin içine gömülüdür. İhtiyaç duyabileceği tüm eğitim bilgileri anlık olarak elinin altında bulunmaktadır.

2- Mağaza Yönetim Paneli ; Mağazalar için ürün ekleme, sipariş takibi, stok ve ihtiyaç duyabileceği diğer tüm ayarları yapmasına imkan sağlar. Eğitimleri ve sık sorulanlar bölümü online olarak sistemin içine gömülüdür. İhtiyaç duyabileceği tüm eğitim bilgileri anlık olarak elinin altında bulunmaktadır.

3- Müşteri Paneli

ASMS'yi kullanmak için gereken tüm teknik ve teorik bilgi "ASMS Akademi" içerisinde bulunmaktadır. Ortalama bilgisayar becerisine sahip bir AVM yöneticisi için öğrenme süresi "3 saat", standart bir mağaza için öğrenme süresi sadece "1 saat"dir. Buna rağmen kullanıcılar herhangi bir durumda zorlanırsa yine sistem içerisinden ASMS uzmanlarından online yardım talep edebilirler.

Kurulum sonrası tüm teknik işlemler (bakım, yedekleme, upgrade vs.) düzenli olarak yapılmakta ve tüm aşamalar elektronik ortamda yöneticiye bildirilmektedir.

Sözleşme süresince tüm sistem garantimiz altında bulunmakla beraber versiyon yükseltme ve diğer optimizasyon geliştirme çalışmaları anında ASMS sisteminize entegre edilmektedir.

 

Ücretlendirme genellikle ASMS sisteminin kapsamına göre değişmektedir. Ücreti belirleyen faktörlerin başında ASMS'nin yeteneklerinin eklenmesi ve çıkarılması etkili olurken bir çok değişkene göre fiyat belirlenmektedir.

Ortalama maliyet Haziran 2021 itibari ile 11.860 USD ile 25.348 USD arasında değişmektedir. Ödeme tek seferliktir ve yıllık yenileme ücreti mukabilinde sözleşme otomatikman 1 sene daha yenilenir. Yıllık yenileme ücreti yıllık hizmet veren; SSL sertifikaları, server kirası, teknik destek ve benzeri yıllık yenilenmesi gereken hizmetlerin tutarı kadardır. Sonraki yıllar için yenileme ücreti başlangıç faturasının %20 sini genellikle geçmez. Ortalama yıllık yenileme maliyeti 1000-2000 USD arasındadır. Ayrıntılı ücretlendirme sözleşmemizde detaylı olarak yer almaktadır.

Toplam sözleşme tutarının %70'i başlangıç aşamasında talep edilmektedir. ASMS çalışmaya başladığında e-fatura kesilerek geri kalan %30'lük kısımda talep edilir. Yıllık yenileme ücretleri sözleşmede yer aldığı üzere süre bitiminden en az 15 gün önce fatura karşılığında ödenmelidir.

Tüm yenileme ve ödeme hizmetleri muhasebe departmanımız tarafından yönetilmekte ve işlemler öncesinde firma yetkilinize elektronik ortamda bilgi verilmektedir.

İletişim Formu

İletişim Formunu kullanmak istemezseniz asms@cavusogullarikimya.com e-posta adresi üzerinden veya +90 533 404 00 19 nolu telefon hattı üzerinden direkt uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. 

TOP