Build

Alışveriş Merkezleri
Artık Online

Gelişen teknoloji gerçekten çok gelişti, şimdi tüm kiracılarınız tek tıkla AVM'nizin web sitesinde online satış yapabiliyor.

ASMS Alışveriş merkezinizi online sisteme taşıyan yazılım, donanım, eğitim ve destek sistemlerinin bütününe verdiğimiz bir isim. (Advanced Shopping Mall System)

AVM yönetiminin ne kadar zor bir iş olduğunu anlıyor ve zamanınızı size geri kazandırmak için teknolojiyi kullanıyoruz. Sizce kiracınız olan 300 dijital mağazayı yönetmek için kaç personel gerekli ?

Biz cevap verelim o halde, sadece 1 (Bir).

Fazlasını Öğren
1/4 ASMS
Design

Teknoloji
TEKNOKENT'den

200.000 satır kod yazdık, dünyanın en büyük satış platformu woocommerce'le beraber çalışarak bir çok yeni teknoloji oluşturduk.

50'den fazla eklenti ile sistemi çok kullanışlı hale getirdik. Mağaza tatile mi çıkacak ? veya stoklar mı tükeniyor ? sorun değil...

256 bit SSL ile güvenlik artık güvenlik olmaktan çoktan çıktı. Sadece ödeme sayfaları değil tüm sayfalar SSL güvencesinde, günlük yedekleme standart.

Eğitim ve çözümler için ayrı bir web sitesi kurduk, AVM yönetimi ve mağazalar için ortalama cevap süresi 6 dk. Tüm dokümantasyonlar hazır.

Daha Fazla
2/4 Yetenekler
Deploy

Artık Mağazalarınız 7/24 Açık

İster bilgisayardan ister tablet veya telefondan alışveriş yapmak çok ama çok kolay, android ve ios app'leri kullanmak istemezseniz sıkı durun, tüm sistem tamamen duyarlı. En iyi müşteri deneyimi için çok çalıştık.

Sayfa açılış süresi ortalama 0.3 sn. ışık hızında sistem ışık hızında gelir demek. Bilime ve istatisliklere inanıyoruz.

Halen alanında uzman;

4 profesör, 6 Doçent ve 11 Doktor akademisyen ile en iyi deneyim için testler ve geliştirmeler yaparak hızlıca sisteme ASMS'ye entegre ediyoruz.

Daha Fazla
3/4 TASARIM
Get Started

Dijitalleşmek Çok Kolay

Yasal mevzuat ve sözleşmelerle uğraşmayın ! KVKK, üyelik ve mesafeli satış sözleşmesi, iptal & iade gibi bir çok prosedür AVM özelinde hazır, üstelik kurum onaylı.

Kurye ve dağıtım sistemi seçimi çok kolay, geliştirilmiş 10'dan fazla seçenek arasından seçim yapın yeter. 180 dakikada ürün teslimatı yapmak mı ?
Paha biçilemez.

Bizi arayın geri kalan her şeyi müşteri ilişkileri uzmanlarımız halletsin, ihtiyacınız olan tek numara
+90 533 404 00 19 (Aramak için Tıklayın)

Başa Dön İletişim
4/4 Hadi Başlayalım 🙂
ASMS Nedir? Teknoloji Tasarım Hadi Başlayalım Bu güzel illüstrasyonların sahibi Vijay Verma keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down
[mwai_chat context=”Bir yapay zeka asistanıymışsınız gibi sohbet edin. Arkadaş canlısı, yaratıcı olun.” ai_name=”Arya” user_name=”Siz” sys_name=”Arya 2.0″ start_sentence=”Merhaba ben Arya 2.0 Size nasıl yardımcı olabilirim.” text_send=”Gönder” text_clear=”Temizle” window=”true”]